خانه‌تکانی با چشمان بسته

چندی قبل بود که در وب‌گردی‌های بی‌هدف، عین خیلی از خیابان‌گردی‌های اهالی شهر در این روزها، با اتفاق «خانه‌تکانی وب‌لاگی» مواجه شدم.* به یاد «این‌جا» افتادم و این که بعد از ارسال آخرین نوشته، تنها کاری که کرده‌ام این بوده که سیزده تا از نوشته‌هایم را از دست‌رس خارج کنم و دور از چشم نامحرمان ببرم‌شان در انبار. خلاصه، باز گذارم که به این‌جا افتاد، سری به صفحه‌ی معرفی‌نامه‌ام زدم و دیدم از موجودیتی نابودشده حرف زده‌ام و راه ارتباط ئی‌میلی به صندوقی داده شده که مدت‌هاست بسته.** پس تغییراتی دادم که احوالات را روزآمد نشان دهد.
بعد به این فکر کردم که اصلاً آخر و عاقبت این‌جا چه خواهد شد. آیا می‌خواهم به همین وضعیت متروکه حفظ‌اش کنم؟ آیا روزی باز به آن برمی‌گردم؟ (آخر، در این سالی که گذشته، آن‌قدر ناامید و دل‌بریده از این‌جا، که تدارک صفحه‌یی نو دیده‌ام برای روز مبادایی که بخواهم باز وب‌لاگ‌نویسی را جدی‌تر بگیرم.) آیا ...
به هر حال، آن روز خانه‌تکانی آمد و رفت و در این جغرافیا نبودم که حتا اگر بخواهم بتوانم کاری بکنم. حالا که دو سه روزی گذشته، باز در یک وب‌گردی بی‌هدف، به صفحه‌ی «چشمان کودکان سرتاسر دنیا» برخوردم و عکسی دیدم از «تیپی دگره» که می‌بینیدش. (+ و ++)

tippi.jpg

فکر می‌کنم نیازی به توضیح ندارد که این عکس به اندازه‌ی کافی محرک بود تا بیایم و این نوشته را درجا بنویسم و این‌جا منتشرش کنم، دارد؟

پانویس:
امتیاز عکس متعلق به پدر و مادر تیپی‌ست: آلن دگره و سیلوی روبرتس.

پی‌نوشت:
* این صفحه مدت‌هاست که در صافی قانون‌گذاران اینترنتی گرفتار شده. پس لینک دادن به فیس‌بوک ممنوعه چه مایه‌ی محرومیت بیش‌تری در بر دارد؟

** بسیاری از لینک‌هایی که در گذشته در میان سطرهای نوشته‌هایم هست، دیگر راه به جایی باز نمی‌کنند، از بس که در این سال‌ها خانه‌های زیادی می‌شود سراغ گرفت که با خاک یک‌سان شدند یا صاحبان‌شان بر درشان قفل زدند و به جای دیگر مهاجرت کردند.

توضیح نهایی:
به خاطر دردسرهای موجود مربوط به پیام‌های ناخواسته و هرز، بخش نظرها را بسته‌ام. اگر کسی حرفی و سخنی دارد، می‌تواند بر دیوار فیس‌بوک‌ام بنویسد یا ئی‌میل بفرستد.

4 اسفند 1391Entry Feed خوراك وب‌لاگ

هرگونه نقل قول از مطالب اين وب‌لاگ تنها با ذکر نشانی وب‌لاگ مجاز است.
نقل کامل يک مطلب تنها با اجازه‌ی نويسنده مجاز است.
خزه مسؤوليتی در قبال مطالب اين وب‌لاگ ندارد.